Володимир Харчук провів нараду щодо забезпечення Кінологічного навчального центру, який готує людей для служби в АТО

0-00_310

Заступник  голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук провів  робочу нараду, яка відбулася за участю голів районних державних адміністрацій та начальника  Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Валерія Мошори.

Начальник Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Валерій Мошора поінформував присутніх про організацію надання допомоги Кінологічному навчальному центру відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про шефство над органами та підрозділами Державної прикордонної служби».

«Кінологічний навчальний центр Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України готує людей, які безпосередньо виконуватимуть завдання в зоні антитерористичної операції»,- сказав Валерій Мошора.

Він повідомив, що загалом Кінологічним навчальним центром  в період  з 21.03 по 21.08 отримано допомоги на суму 570 тис. 100 грн.

Зокрема, джерелами надходження допомоги є : субвенція з обласного бюджету  Львівської області -99 тис. 980 грн, які спрямовуватимуться  на закупівлю бронежилетів.

Валерій Мошора висловив вдячність районним державним адміністраціям за сприяння Кінологічному навчальному центру .

Він повідомив, що завдяки шефській допомозі,   загалом Сокальською РДА закуплено та передано в якості  шефської допомоги матеріальних засобів на загальну суму 74 тис. 302 грн. ( та 7 тис. грн. для придбання камуфляжів для військовослужбовців), а приватне підприємство «Клінгспор» закупило матеріальних засобів на загальну суму більше 80 тис. грн. Все вказане майно оприбутковане та використовується за призначенням.

Жовківською РДА закуплено та передано в якості шефської допомоги  матеріальних засобів на загальну суму більше 48 тис. (та 8 тисяч для придбання камуфляжів для військовослужбовців). Закріплене Жовківською РДА в якості шефської організації державне підприємство «Сі-Сі-Ай Любеля» в якості шефської допомоги перерахувало на рахунок Кінологічному навчальному центру для закупівлі пального 12 тис. грн.

Миколаївською РДА закуплено та передано в якості шефської допомоги матеріальних засобів на загальну суму  більше 26 тис. грн. За ініціативою Миколаївської РДА в якості шефської допомоги організовано перерахунок коштів Кінологічному навчальному центру на загальну суму більше  107 тис. грн.

Загалом Кам’янка-Бузький район виділив більше 29  тис. грн, а шефська допомога від Трускавецької міської ради складає  більше 24 тис. грн. Допомога від громадських організацій м. Червоноград та інших благодійників передана через громаду УГКЦ складає більше 64 тис. грн.

Кошти були виділені для екіпіровки військовослужбовців, закупівлі  засобів зв’язку, майна для облаштування польового табору, майна для відділення продовольчого  та речового забезпечення, майна для  відділення охорони здоров’я, інженерного майна тощо.

Також Валерій Мошора звернувся до присутніх  з проханням  посприяти у забезпеченні теплішої форми для військовослужбовців, пально-мастильних матеріалів, лісу кругляку для облаштування опорних пунктів, а також 2-х твердопаливних котлів з метою безперебійного функціонування військового містечка  в осінньо- зимовий період.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*