Володимир Харчук: «Найкращим показником обороноздатності Львівщини є та кількість патріотів з нашої області, які виконують завдання на сході України»

hhy8kc57-1_0_2

Всі стратегічні об’єкти Львівщини знаходяться під охороною. Про це , 1 вересня , під час відеомосту  між Львівською та Дніпропетровською областю заявив заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук.

«Найкращим показником обороноздатності Львівщини  є та кількість патріотів з Львівської області, які виконують завдання на Сході України.Як і в кожній області  у нас створена  Рада оборони. Це орган, який у разі загрози відповідатиме за безпеку мешканців »,- сказав Володимир Харчук, відповідаючи на запитання про обороноздатність Львівщини у випадку агресії.

Нагадаємо, сьогодні відбувся відеоміст між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Як Дніпропетровщина боронитиметься від російських військ?Чим може допомогти Львівщина?»

 

 

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*