Волейбольний турнір, присвячений пам’яті воїна-афганця Ігоря Костишина відбувся у спортивній залі Верхньояблунського НВК

images (1)Традиційний щорічний волейбольний турнір, присвячений пам’яті воїна-афганця Ігоря Костишина відбувся у спортивній залі Верхньояблунського НВК. В турнірі прийняли участь такі команди:  дві команди з Н.Висоцька, дві з В. Ялбуньки та одна команда з Борині.

Атмосфера волейбольних поєдинків була напруженою і «гарячою». У запеклих баталіях, що відбувалися у спортивній залі перемогу здобула перша команда з с.Н.Висоцьке, яка у фіналі перемогла команду господарів з рахунком 3:2. Третє місце здобула друга команда з с.В.Яблунька.

Всі команди нагороджені дипломами та кубками. Слід зазнвчити, що святковий турнір відбувся за сприяння голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького та сільського голови Андрія Федорчака.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*