Вогняне шоу, кінопокази та дискотека – фестиваль «Небу-ХАЙ!» стартує у цю п’ятницю

25-27 травня у селі Березина Миколаївського району на Львівщині відбудеться фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!».

“Ми хотіли створити події, де не буде часу для вживання алкоголю. Відтак, у програмі нашого фестивалю буде від 30 до 40 різних ігрових атракцій”,  – зазначив Президент ГО «Манівці», організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!» Тарас Білошицький.

У п’ятницю, 25 травня, відбудеться феєрична ніч вогняного шоу. Гурт Фаєршоу “Genesis” та “Reborn in flames”, а також Формація “Тіні вогню” презентують яскраве видовище з живим палаючим вогнем, танцями та запальною музикою.

Увечері для фестивальників організують кіносюрприз під зоряним небом від Олега Яськіва – директора Центру Шептицького, куратора Кіноклубу.

“Це буде артхаусне кіно, яке змушує мислити, вдумуватися у суть та співпереживати”, – наголосив Тарас Білошицький.

Окрім того, на Фестивалі відбудуться понад двадцять авторських та драйвових конкурсів у межах квесту «Скарби Скарбека». Відтак, кожен зможе взяти участь у боях в грязюці, сумо, купині, вільному падінні, мотузковому парку, скелелазінні, пейнтболі, біг-боллі, боулінгу, каякінгу, решеті, слеклайні, слизькій гірці, слизькому футболі, тирі, ніндзя та ін. Спортивний квест “Скарби Скарбека” діятиме впродовж двох днів – у суботу та неділю, 26-27 травня.

“Змагальні події відбуватимуться кожні дві години”, – додала організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!» Анастасія Таранова.

Мета організаторів – щоб кожен відпочив на повну, отримав заряд енергії та адреналіну.

Організатори закликають усіх охочих не просто самостійно відвідати фестиваль, але й приїжджати з сім’єю.

“Пункт перший – розважайся з дітьми. Територія фестивалю на тлі річки і природи – чудова нагода відірватися від гаджетів і провести максимум часу зі сім’єю. Окрім того, у нас передбачені також  ігрові конкурси для діток”, – Анастасія Таранова.

Увечері усіх фестивальників розважатимуть гурти OtVinta!, PIANO, Holly Loud та Bugs &Bunny.

Упродовж вихідних на Фестивалі працюватимуть зони:

  • Спортивна – бої в грязюці, сумо, купини, вільне падіння, мотузковий парк, скелелазіння, пейнтбол, біг-болл, боулінг, каякінг, решето, слеклайн, слизька гірка, слизький футбол, тир, ніндзя, зникаріус та інші.
  • Творча – різьблення скульптур з дерева. Майстер-класи від скульпторів, гончарів, митців, екологів. Музичні «ватри».
  • Дитяча – буде облаштовано спортивно-ігрову зону для наймолодших учасників.
  • Інтелектуальна – настільні ігри, шашковий турнір, «учительська» – виступи потужних спікерів у форматі TEDx.

Захід відбуватиметься за підтримки департаменту соціального захисту населення та департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

Довідково:

Турклуб “Манівці” – це громадська організація, створена у 2003 році. Основна мета – це популяризація здорового способу життя, активного відпочинку, спорту та туризму. Щороку Клуб проводить близько 20 великих соціальних заходів, учасниками яких стають близько 4500 осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*