Водіям нагадують про підготовку автомобілів до зими

Саме час зайнятися підготовкою автомобілів до холодів тим, хто ще цього не зробив.  Адже у  деяких регіонах України вже випав перший сніг.

Перше, що необхідно зробити – потурбуватися про якісну зимову гуму, перевірити на справність ходову машини, залити спеціальну незамерзаючу рідину в бачок омивача. А ще замінити моторне мастило на те, яке призначене для низьких температур. Обов’язково слід переконатися у справності акумулятора. Якщо термін його служби спливає, то встановити новий краще до морозів.

На цьому наголосили в управлінні транспорту Львівської облдержадміністрації.

«Безпека руху – особиста відповідальність водіїв. Вони мають завчасно та комплексно підготувати свої авто до зимового періоду, – зазначили в управлінні. – Важлива складова – спеціальна гума, розрахована на холоди, бажано шипована. Вона забезпечить добре зчеплення з дорогою за низьких температур та навіть в ожеледь. Міняти шини треба на всіх чотирьох колесах одночасно».

Також радять протестувати роботу автомобільної пічки. А на випадок снігопаду не зайвим буде мати у багажнику щітку та скребок для очищення скла, трос, лопату, знак аварійної зупинки, ліхтарик.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*