Водіє! Будь уважним! Діти на дорозі!

Початок навчального року повертає учнів за парти, які ніяк ще не можуть зосередитись на дотриманні власної безпеки, особливо це стосується переходу проїжджих частин дороги регульованих та нерегульованих перехресть вулиць.

Турківська районна державна адміністрація звертається до водіїв автотранспорту з проханням не забувати, що поведінка дитини на дорозі найчастіше непередбачена, тому необхідно бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху.

Батькам же необхідно приділяти дітям більш уваги. Пам’ятайте, що безпека Ваших дітей, залежить у першу чергу від Вас. Нагадайте ще раз дитині основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрут від дому до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад поведінки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*