Водій, пам’ятай! На тебе чекають вдома!

images

Турківською районною державною адміністрацією проводяться акції, основна мета яких привернути увагу громадян до жахливих масштабів смертності на дорогах не тільки в нашій країні, а й в усьому світі, а також створити потужну суспільну підтримку зміни у свідомості учасників дорожнього руху в плані взаємної поваги, дотримання правил безпеки, підвищення водійської культури.

Скоротити кількість дорожньо-транспортних пригод можна тільки спільними зусиллями, проявляючи граничну увагу і обережність, а головне повагу один до одного.
Основними факторами ризику на автошляхах є:
– ігнорування використання ременів безпеки і дитячих сидінь;
– перебування за кермом в нетверезому стані;
– їзда без мотошоломів;
– рух зі швидкістю, яка не відповідає дорожній обстановці та перевищення швидкості,
– відволікаючі фактори: розмови по мобільному телефону, відволікання пасажирами водія громадського транспорту, пошук музичної радіостанцій і інші.
І якщо ми спробуємо поводитися інакше – їздити і ходити, як цивілізовані люди, в атмосфері взаємної поваги – це вже буде великий успіх. Тоді й стане менше вінків вздовж наших доріг.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*