Внаслідок негоди припинено електропостачання 89 населених пунктів Львівщини. Відновлювальні роботи тривають!!!

elektro

Унаслідок проходження ввечері 25 червня територією Львівщини атмосферного фронту, що супроводжувався опадами у вигляді дощу (місцями випало до 22-56 мм опадів) та грозами, через пошкодження повітряних ліній електропередач та спрацювання автоматичних систем захисту було припинено електропостачання 89 населених пунктів (76 повністю та 13 частково) у Буському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сокальському та Стрийському районах. Як інформують у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, було відключено 1 лінію електропередач 110 кВ, 1 лінію електропередач 35 кВ та 18 ліній електропередач 6-10 кВ (12 повністю та 6 частково), знеструмлено 272 трансформаторні підстанції 6-10 кВ.

Зранку 26 червня у ПАТ «Львівобленерго» відбулась технічна нарада з територіальними підрозділами – районами електромереж, під час якої визначено першочергові завдання щодо забезпечення ліквідації наслідків стихії у найкоротші терміни.

Зазначимо, що аварійні бригади ПАТ «Львівобленерго» здійснюють першочергові роботи щодо відновлення електропостачання. Станом на 9:00 год. 26 червня електропостачання відновлено 37 населених пунктів, зокрема повністю відновлено електропостачання у Миколаївському, Пустомитівському та Стрийському районах. Залишаються без електропостачання 52 населених пункти (42 повністю та 10 частково) у 6 районах області.

Відновлювальні роботи заплановано завершити до кінця доби 26 червня. Ситуація перебуває на особистому контролі голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*