Внаслідок негоди без електропостачання залишилися 62 населені пункти області

c302013133b44d59eb4fcbcb4d59038bЗа інформацією з питань цивільного захисту Львівської ОДА, внаслідок поривів вітру до 21 м/с, обривів дротів ліній електропередач та спрацювання захисної автоматики уночі 6 грудня 2013 року, на території Львівщини були повністю або частково знеструмлені повітряні лінії електропередач: 110 кВ – 1, 35 кВ – 4, 6-10 кВ – 19.

Це призвело до відключення 264 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишилися 62 населені пункти (45 повністю та 17 частково) у семи районах області, а саме: Дрогобицькому, Жовківському, Мостиському, Пустомитівському, Сколівському, Стрийському та Турківському – найбільше
у Мостиському районі – 24 населених пункти та у Жовківському районі – 13.

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології у рівнинній частині області випало від 0,3 до 4 мм опадів у вигляді снігу, а у гірських районах до 10 мм.

Функціонування об’єктів життєзабезпечення та соціальної сфери не порушено.

У навчальних закладах сільських населених пунктів, де припинено електропостачання шкіл, навчальний процес здійснюється за скороченою програмою.

Аварійні бригади ПАТ «Львівобленерго» з настанням світлого часу доби приступили до виконання першочергових робіт щодо відновлення електропостачання.

Підрозділами Служби автомобільних доріг у Львівській області забезпечено безперешкодний рух транспортних засобів автомобільними дорогами області.

Ситуація знаходиться на особистому контролі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*