Власник знесеного паркану на озері Задорожному поскаржився правоохоронцям

Лише один орендар землі біля озера Задорожне звернувся зі скаргою у правоохоронні органи на активістів, які 27 серпня брали участь у демонтажі паркану на його ділянці. Про це у понеділок, 7 вересня, на нараді у голови Львівської ОДА повідомив начальник обласної міліції Дмитро Загарія.

У зв’язку з цим очільник Львівщини Олег Синютка доручив керівництву Головного управлінню Держгеокадастру області та регіонального Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції з’ясувати, чи в цієї особи є належні дозволи на володіння земельною ділянкою та зведення споруд поблизу озера.

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Олексія Балицького, на Задорожному триває демонтаж парканів, незаконно встановлених на прибережній смузі. “Демонтаж незаконно встановлених огорож активно триває. У власників кооперативів, дачних ділянок, підприємців є чітке розуміння ситуації і вони готові йти на компроміс у цьому питанні. Адже доступ людей до водойми має бути забезпечений довкола усього озера”, – зазначив він.

Нагадаємо, що 27 серпня керівник області Олег Синютка доручив забезпечити вільний доступ до озераЗадорожного, що у Миколаївському районі, та до 10 вересня очистити всю територію від незаконних огорож на відстані 50 метрів до водойми.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*