Влада та Церква повинні спільно формувати у суспільстві усвідомлення захищати Батьківщину

Єпископ-помічник Львівської архієпархії Української Греко-Католицької Церкви Венедикт запропонував спільно працювати для формування усвідомлення у суспільстві захищати Батьківщину.  

Про це він говорив під час наради про хід мобілізації та призову, що днями відбулася у сесійній залі Львівської обласної ради. У часть у нараді взяли військові комісари, керівники військових лікарських комісій, голови районних державних адміністрацій та представники правоохоронних органів. 

Єпископ-помічник Львівської архієпархії УГКЦ Венедикт висловився також щодо небажання деяких призовників іти в Українську Армію та виконувати свій обов’язок захищати Батьківщину.

“Ми, як Церква, не можемо виконувати функцію за вас (владу), а ви – за нас. Проте можемо подумати над тим, що ми маємо зробити тепер для людей, щоби вони відчули відповідальність за Україну. Кожна проблема, як і ця, є нагодою застановитися: над чим маємо працювати, отже шукаймо рішення, воно є”, – сказав єпископ-помічник Венедикт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*