Влада максимально підтримуватиме Франковий університет, – Максим Козицький

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький ознайомився з діяльністю  Львівського національного університету імені Івана Франка. Ректор університету, професор Володимир Мельник ознайомив очільника області з діяльністю приймальної комісії університету.

Сьогодні за кількістю заяв на навчання університет є у трійці лідерів серед вищих закладів освіти. Володимир Мельник розповів голові ЛОДА про проблеми розвитку вищої освіти України. Також він запросив голову облдержадміністрації увійти до складу організаційного комітету з відзначення 360-річчя заснування університету.

Як розповів професор Володимир Мельник, сьогодні в університеті Франка готують фахівців на 90 спеціальностях бакалаврату і 51 на магістратуру.

Ректор Мельник зазначив, що нині третина студентів університету вступає із центральних та східних областей України. Тому дуже важливим є питання побудови нових гуртожитків для університету. Максим Козицький пообіцяв підтримати вирішення цієї проблеми на державному рівні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*