«Вкрай важливо, аби обдаровані діти отримували хороші умови для творчості», – О.Сало

news 

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало привітав переможницю Всеукраїнського дитячого конкурсу «Намалюй свої права» Анастасію Олійник. Урочистості відбулись 22 листопада в Музеї пошти.

«Анастасія намалювала головне право дітей, а ми, дорослі, маємо це право забезпечити. В малечі має бути щасливе дитинство. Саме тому ми маємо зробити все для того, аби захист прав наших дітей було зреалізовано у повній мірі. Сьогодні надзвичайно важливо, що діти Львівщини активно долучаються до участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах та перемагають у них», – сказав у вітальному слові голова ОДА.

Олег Сало привітав юну львів’янку із цим результатом, побажав добра та затишку, а також безмежного творчого натхнення, аби ця перемога стала лише початком на шляху великого майбутнього для Анастасії Олійник. Керівник області вручив переможниці пам’ятний подарунок та запевнив, що облдержадміністрація буде підтримувати молоді таланти Львівщини.

Окрім цього, директор Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василь Веселий пообіцяв, що призовий малюнок буде зображено на поштовій марці, яку погасять у 2014 році.

Також голова ОДА зазначив, що Львівщина посідає перші місця із розвитку позашкільної освіти. а це означає, що в нашому регіоні на належному рівні виконуються доручення Президента України щодо підтримки обдарованої молоді.

Зазначимо, Конкурс присвячений дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. Мета конкурсу – нагадати суспільству про те, що кожній дитині потрібна родина, а також для привернення уваги широких громадських кіл до дітей з особливими потребами, їх талантів.

Нагадаємо, Конкурс «Намалюй свої права» розпочався 1 червня 2013 року в День захисту дітей за підтримки Олександра Вілкула і проводився спільними зусиллями Укрпошти та представництва ЮНІСЕФ в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*