“Вітер На-Дії 2018”: оприлюднено програму та понад 50 ключових спікерів Фестивалю

Третій всеукраїнський Фестиваль “Вітер На-Дії” відбудеться 16 вересня у Львові в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (УКУ). Організатором Фестивалю є Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом з Українським католицьким університетом, за підтримки Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради.

Фестиваль розпочнеться Літургією у храмі Святої Софії — Премудрості Божої, яку очолить владика Петро (Лоза), єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії. А завершиться масштабним вечірнім концертом за участі гуртів “Popry Vse”, “Беz Обмежень” і “Kerygma Project”.

На території Центру Шептицького будуть діяти три тематичні майданчики: духовний, інтелектуальний та мистецький — кожен з них матиме свої особливості і цікавинки.

Духовний майданчик матиме особливу місію: показати молоді різноманітність молитовних традицій, зазирнути за браму монастрия і подивитись, ким є богопосвячені особи, як вони живуть, моляться і взаємодіють з суспільством. Інше завдання – допомогти учасникам знайти свою особисту тишу серед гамору міста або побудувати власний діалог з Богом. Також допомогти молодій людині знайти вихід із життєвих криз.

Ключовим спікером цього майданчика має бути Бог, зазначають його модератори, бо найголовніше, щоби кожен, хто прийде, зміг почув Його голос. А допомагати в цьому будуть владика Володимир (Груца), владика Петро (Лоза), о. Лука Михайлович, о. Юрко Остапюк, о. Андрій Зелінський ТІ, сестра Андрея Якимець, сестра Марія Кінас, психолог Володимир Станчишин, професор Ярослав Грицак, перекладач Андрій Маслюх та інші.

Духовний майданчик діятиме на трьох основних локаціях: у Храмі Софії – Премудрості Божої (Молитва Прослави, Ісусова молитва, Молитва Тезе, християнська медитація, молитва Псалмами), Конференц-залі (конференції, презентація книжки “Просто християнство”,) та Дерев’яній церкві “Блаженних мучеників” (місце тиші, духовних розмов та сповіді).

Інтелектуальний майданчик згуртує навколо себе усіх охочих подискутувати на важливі питання, що стосуються політики, підприємництва, волонтерства, освіти, подорожей, сучасного життя молоді в соцмережах, можливостей для самореалізації молоді в Україні та відтік мізків закордон та інші. Тут учасникам пропонуються 10 панелей та 40 спікерів, серед яких заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема,  віце-ректор з академічних питань Українського Католицького Університету та засновниця Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька, Голова Львівської ОДА Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, відомий львівський креативний підприємець Андрій Худо, співзасновник і керівник онлайн-журналу “The Ukrainians” Тарас Прокопишин, Співзасновник платформи масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus Іван Примаченко, священик-блогер Тихон Сергій Кульбака, а також численні львівські маркетологи, журналісти, підприємці, психологи, експерти з туризму та інші.

На мистецькому майданчику протягом дня відбуватимуться різноманітні майстер-класи, зокрема: від Школи риторики й ораторського мистецтва Ірини Снітинської “АҐРУС”, театральний майстер-клас від акторів театру ім. Лесі Українки, майстер-клас Андрія Майовця з пізнання давньоукраїнського іконопису та інші.

Протягом фестивалю працюватимуть денна та вечірня сцени. На денній можна буде переглянути вистави студентського театру “САД” і сучасного молодіжного театру “GLORIA”, а на вечірній – концерт за участі гуртів “Popry Vse”, “Беz Обмежень” і “Kerygma Project”, а також свідчення військового капелана отця Андрія Зелінського та розіграш путівки на Світовий День Молоді у ПАНАМІ.

Для участі у всіх заходах Фестивалю необхідно зареєструватись на сайті за посиланням: http://vnd.in.ua/reyestratsiya/. На сайтітакож можна ознайомитись з повним списком спікерів та докладною програмою та розкладом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*