Вітання з Днем вчителя

Шановні вчителі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Ви відіграєте ключову роль у житті кожної людини. Учитель – одна з найважливіших професій. Вона для обраних. Велике любляче серце треба мати вчителю аби віддавати його учням. Ви щодня стоїте  під прицілом допитливих очей і ведете своїх вихованців на вищі сходинки пізнання.
До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє. Саме ви відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашого міста і нашої країни.

Щиро зичу Вам доброго здоров’ я, великого задоволення від плодів своєї праці, щоб Вас зігрівало тепло людської подяки за добрі справи, а учні завжди оточували увагою і турботою.

Нехай Вас і Ваших дітей завжди об’ єднує одна   мета – зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі оцінки.

 

Голова районної

державної адміністрації                        МИХАЙЛО КІНЬ

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*