Вітання Президента воїнам-танкістам, ветеранам танкових військ, працівникам танкобудівної галузі України

Шановні воїни-танкісти!

Дорогі ветерани танкових військ і танкобудівники України!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем танкістів.

Танкові війська як потужний броньований кулак засвідчили свою спроможність гарантовано виконувати складні завдання у різних видах бою.

Сьогодні у часи серйозних випробувань для нашої країни воїни- танкісти умілими діями на практиці доводять свою високу бойову майстерність, виявляючи неймовірну стійкість, відвагу та рішучість у протистоянні з російським агресором.

Українські танкісти підтвердили, що навчилися добре воювати, і російські окупанти вже не раз відчули на собі силу вітчизняних танків.

Щиро дякую сталевим лицарям України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, героїзм та жертовність, виявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Впевнений, що ваша висока професійність у поєднанні з потужною військовою технікою й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності нашої держави.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв-танкістів, які віддали своє життя за нашу благословенну Українську землю. Вічна їм слава!

Окремих слів подяки заслуговують працівники танкобудівної галузі за їх вагомий внесок у відновлення боєздатності Українського війська. Завдяки наполегливій праці наших учених та конструкторів Україна є одним із світових лідерів танкобудування.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та добробуту, нових звершень в ім’я нашої перемоги!

Слава воїнам-танкістам!

Слава Україні!

Петро ПОРОШЕНКО

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*