Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Державної прикордонної служби України з нагоди професійного свята

Дорогі прикордонники, шановні ветерани!

Вітаю вас із професійним святом – Днем прикордонника.

Сьогодні ми вшановуємо всіх мужніх та незламних воїнів, для яких безпека кордону держави – справа життя.

Коли ворог зазіхнув на нашу землю, українські прикордонники одними з перших дали йому відсіч. Ваша звитяга, сміливість та самопожертва, продемонстровані в районі проведення антитерористичної операції, стали прикладом виняткового героїзму і вірності присязі.

Переконаний, що, примножуючи славу попередніх поколінь, сучасні вартові рубежів Української держави і надалі залишатимуться взірцем професіоналізму, чесності, високої культури і самовідданості у відстоюванні суверенітету та незалежності нашої країни.

Зовсім недавно, 11 травня цього року, Європарламент надав українцям право подорожувати до країн Європейського Союзу без віз, і вже зовсім скоро ця мрія багатьох співвітчизників стане реальністю.

Вірю, що наші прикордонники готові до нових завдань, аби українці з гідністю та комфортом перетинали державний кордон, відкриваючи для себе Європу.

Шановні охоронці священних кордонів України!

Український народ високо цінує вашу нелегку та відповідальну службу. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і миру.

Нехай любов до України й людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння Вітчизні.

З Днем прикордонника!

Слава Україні!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*