Вітання мешканцям Львівщини із світлим святом Воскресіння Христового

Шановні мешканці Львівщини !

Щиро вітаю Вас зі світлим і радісним святом – Воскресінням Христовим!

Великдень – це найбільше християнське свято. Це час великого очищення всіх нас, що символізує чистоту помислів, свято надії, духовного відродження та оновлення. В ці дні, очікуючи на Боже благословення, ми відчуваємо радість і натхнення, віримо у вічне життя і перемогу добра над злом.

Цього року ми святкуємо по іншому, особливо – у колі сім’ї, у спільній молитві у наших домівках молитовно єднаємося великою християнською українською родиною. Хай не буде у наших серцях місця зневірі, відчаю і недобрим помислам, нехай вони оминають кожного з нас, незалежно від обставин і життєвих суєт. Вірю, що Христове Воскресіння зміцнить наш дух, додасть сил успішно подолати будь-які кризи і випробування. Нехай християнська любов, щастя, добробут та злагода запанують у наших родинах, а віра в Бога і любов до України єднають усіх нас!

З молитвою в серці залишаймося вдома.

Христос Воскрес!

З повагою

Голова Львівської обласної державної адміністрації

Максим КОЗИЦЬКИЙ

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*