Вітання голови райдержадміністрації Віталія Бабяка з Днем Героїв

День Героїв –  щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків- борців за волю України. день вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української гідності. Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу українських козаків, січових стрільців, упівців, вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, воїнів АТО, Героїв Небесної Сотні. В цей день маємо можливість наповнитись гордістю за наших предків, які поклали голови у боротьбі за незалежність України. Завдяки їхній жертовності ми можемо вільно дихати й ступати по рідній землі.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою

Голова Турківської

райдержадміністрації      Віталій БАБЯК

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*