Віталій Бабяк взяв участь в автопробігу

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Так, сьогодні, 14 березня, по вулицях Львова відбувся автопробіг до Дня Добровольця. У даному заході взяли участь добровольці та голова Турківської райдержадміністрації Віталій Бабяк. Розпочався захід о 12:00 год (готель Власта, пам’ятник Тараса Шевченка, пам’ятник Степана Бандери, Личаківський цвинтар) для вшанування пам’яті загиблих побратимів.

«Наші хлопці воювали з російським агресором ще у 1992 в Придністров’ї, 1993 в Абхазії , зима з 1993 на 1994 в Нагорному Карабаху, з 1993-1996 у Чечні, та з 2014 до сьогодні АТО/ ООС, – зазначив Віталій Бабяк. Це були перші патріоти України, які ще у 1994 році говорили за те, що Росія хоче забрати Крим та Донеччину і Луганщину! Нам не вірили, нажаль зараз ми маємо тисячі загиблих. Честь та хвала нашим загиблим побратимам…..»

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*