Вірні Львівщини вшановують святих апостолів Петра і Павла

Сьогодні, 12 липня, християни східного обряду вшановують пам’ять святих верховних апостолів Петра і Павла. З цієї нагоди у храмах Львіщини відбуваються святкові Літургії.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ відбулось богослужіння. Літургію очолив Преосвященний Владика Володимир (Груца).

Під час служіння із проханням миру для України до захисників Церкви апостолів Петра і Павла звернулось духовенство, керівництво області, мешканці міста.

Довідково

Апостоли Петро і Павло є не лише захисниками Церкви, але й вірними пастирями, сповненими духовного смирення та відваги. Обидва апостоли багато потрудилися в поширенні Христової віри і тому справедливо відзначаються разом у числі «стовпів» Церкви Христової і первоверховними апостолами. Вони обидва мученицькою смертю померли в Римі, при імператорі Нероні, і їх пам’ять святкується в один день.

Свято святих апостолів Петра і Павла закінчується Петрівка – піст, що тривав упродовж кількох тижнів. Вважалося добрим знаком, якщо свято Петра припадало на середу, – тоді слід було чекати гарного року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*