Віктор Янукович: Я хочу зберегти державу

30093Президент України Віктор Янукович виступає за мирне врегулювання політичної кризи і наголошує, що ні одна сторона не повинна порушувати закон. Про це він сказав під час інтерв’ю журналісту Віталію Коротичу.

«Мене штовхали і штовхають до різних способів, як розібратися в цій ситуації. Але я хочу сказати, що не хочу воювати. Я не хочу, щоб будь-які рішення приймались таким радикальним шляхом, і не хочу воювати. Я хочу зберегти державу», – сказав Віктор Янукович.

Він наголосив, що прагне відновити стабільний розвиток країни.

«Це моя мета. І все, що сьогодні ми робимо, ми робимо заради того, щоб в країні встановився мир», – підкреслив Глава держави.

Він переконаний, що перемир’я у політичній кризі – це перший крок до примирення, а метою є встановлення миру в державі.

«Пошук компромісів, який ми пропонуємо, коли ми йдемо на поступки. Безумовно, ми звертаємось і до опозиції, щоб вона також ішла на поступки. Мова не в тому, хто програє – влада, чи опозиція. Тут повинна виграти Україна. Це наша мета», – зазначив Віктор Янукович.

За його словами, всім учасникам протистояння, які стоять по різні боки барикад, треба показати, що суспільство здатне зберегти Україну і мир у державі.

«Україна – це держава, яка має достатньо здорових сил, і ми здатні розібратися в своїй хаті і навести лад. Я вдячний багатьом тим, хто сьогодні утримав свої емоції і вже почав думати прагматично з холодним розумом, з холодною головою. Це чудово. Мені однаково боляче, коли страждають люди і з однієї, і з другої сторони», – наголосив Президент.

На переконання Глави держави, цього не повинно бути, і всі сторони повинні зробити все для того, щоб утриматися від радикалізму.

«Всі повинні знати, що є межа, яку ніхто не повинен переходити. Межа для всіх повинна бути. Ніхто не повинен порушувати цю межу. А межа – це Закон», – резюмував Президент.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*