Віктор Янукович наголошує на важливості активізації співпраці України та Росії

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості активізації співпраці України та Росії, зокрема у високотехнологічних сферах. Про це Глава держави сказав під час зустрічі з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним у резиденції «Русь» (с. Завидово, Тверська обл.)

За словами Віктора Януковича, необхідно посилити й активізувати співпрацю передусім у питаннях атомної енергетики, зокрема в будівництві 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС. «Нам потрібно буде прийняти спільне рішення, щоб пришвидшити будівництво двох атомних енергоблоків», – сказав Президент України.

Глава держави також додав, що важливими у двосторонній співпраці є питання літакобудування, а саме активізація спільних проектів із будівництва літаків Ан-70 і Ан-124.

Президент наголосив, що українська сторона готова до проведення Третього міжрегіонального економічного форуму у Нижньому Новгороді. «З нашої сторони форум на 90% готовий, залишилися деякі штрихи», – сказав Віктор Янукович, додавши, що міжрегіональне співробітництво між країнами розвивається досить успішно.

Окрему увагу Глава держави звернув на питання розвитку економічної інтеграції та співпраці України з Митним союзом.

За словами Президента, під час сьогоднішньої зустрічі важливо поговорити і про газові питання. «Наші фахівці, яких ми визначили на рівні робочих груп – вони досить глибоко просунулись. Нам напевно вже час підбити підсумки цих переговорів… Я думаю, що сьогодні ми повинні просунутися далі вперед у вирішенні цих питань», – зазначив Віктор Янукович.

Президент Росії Володимир Путін зазначив, що Україна і Росія підтримують відносини на всіх рівнях. «У нас є хороші проекти в різних галузях, у тому числі високотехнологічних, це і космос, і авіабудівництво. Ми розвиваємо контакти у сфері енергетики, у тому числі атомної», – сказав Володимир Путін.

«Я радий можливості Вас бачити і обмінятися думками про те, що стримує наше співробітництво і що треба робити для того, щоб воно розвивалося швидшими темпами», – додав Президент Росії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*