Віктор Янукович наголошує на негайній імплементації закону про зайнятість населення

28070

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності якнайшвидшої імплементації Закону «Про зайнятість населення», який вступив у дію 1 січня 2013 року.

Під час засідання Ради регіонів у Луганську Віктор Янукович звернув увагу на невиконання в регіонах цього закону, який передбачає механізми залучення інвестицій у регіони та, відповідно, створення нових робочих місць.

Президент розкритикував діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі. «На Вас персональна відповідальність, Ігор Миколайович, щоб Ви найближчим часом відпрацювали це питання зі своїми підлеглими по вертикалі, які є в обласних державних адміністраціях», – сказав Глава держави, звертаючись до Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова.

«Проведіть селекторну нараду, поспілкуйтесь, як працює цей закон, і Ви побачите, що Ви нічого не зробили, щоб цей закон працював», – додав Президент.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*