Віктор Шемчук зустрівся із головою Національного агентства України з питань державної служби В’ячеславом Толковановим

IMG_3160-1Сьогодні, 10 жовтня, в Львівській облдержадміністрації відбулась зустріч голови ОДА Віктора Шемчука із головою Національного агентства України з питань державної служби В’ячеславом Толковановим.

«Ми завжди з великою повагою ставимось до роботи державної служби в Україні. Раді вітати Вас на Львівщині, особливо на передодні проведення ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму», – сказав В. Шемчук.

Своєю чергою В’ячеслав Толкованов повідомив, що неодноразово брав участь у цьому заходів та вважає його хорошою площадкою для дискусій.

Також голова Національного агентства України з питань державної служби розповів про зміни та нововведення у роботу держслужбовців в органах територіальної влади, які будуть запровадженні з 1 січня 2014 року, коли набуде чинності новий Закон України «Про державну службу».

«Цей закон повністю відповідає європейським стандартам реформування державної служби. Закон передбачає ряд новацій щодо прийняття на роботу, навчання та специфіку роботи державних службовців», – зазначив В. Толкованов. – «Так, усі держслужбовці будуть прийматись на роботу виключно на конкурсній основі, передбачається уніфікований підхід до організації конкурсу безперервне навчання та стажування, уникнення дублювання повноважень тощо», – додав В.Толкованов.

Віктор Шемчук наголосив, що не залежно від того, яка політична сила при владі, державна служба повинна виконувати стабілізуючу функцію, діяти спільно в напрямку збереження державності.

За словами голови Національного агентства України з питань державної служби, в цілому, в результаті реформування, державна служба має стати більш професійною, більш гнучко реагувати на потреби громадськості та ефективно виконувати свої посадові повноваження.

Також новий ЗУ «Про державну службу» передбачає збільшення заробітної плати державним службовцям, але поки ця ініціатива відтермінована через складну бюджетну ситуацію в країні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*