Віктор Шемчук затвердив план заходів для організації роботи зі складання та затвердження місцевих бюджетів Львівщини на 2014 рік

20363-1u

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук 14 травня  підписав Розпорядження № 235/0/5-13, згідно з яким затверджено План заходів для організації роботи зі складання та затвердження місцевих бюджетів Львівщини на 2014 рік.

За інформацією департаменту фінансів облдержадміністрації, формування місцевих бюджетів здійснюватиметься з широким залученням усіх учасників бюджетного процесу.

Зокрема, станом на сьогодні надано Міністерству фінансів України  інформацію щодо визначення на 2014 рік обґрунтованих показників надходження доходів до державного та місцевих бюджетів, а також конкретних пропозицій щодо формування розрахункових показників для визначення міжбюджетних трансфертів з метою збільшення бюджетної забезпеченості області.

Проводиться робота, направлена на вдосконалення формул і методики визначення доходів та видатків. Намічено довести до Мінфіну, Кабміну, галузевих міністерств, депутатів Верховної Ради України від Львівщини особливості формування дохідної та видаткової частин бюджетів міст і районів області, пропозиції щодо вирішення основних проблем соціального та економічного характеру, в тому числі тих, які фінансуються за кошти державного бюджету.

З метою забезпечення фінансовими ресурсами бюджетної сфери та підвищення результативності бюджетування планується здійснити, в порядку підготовки до складання та затвердження місцевих бюджетів, заходи щодо зміцнення доходної бази, удосконалення мережі та штатів установ, перегляду програм і концентрації бюджетних ресурсів на основних напрямках соціально-економічного розвитку області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*