Віктор Шемчук затвердив пакет документів, необхідних для фінансування реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 29 березня  затвердив увесь пакет документів, необхідних для відкриття фінансування реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру в рамках Національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства».

Пакет документів сформований Департаментом охорони здоров’я і Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації, адміністрацією обласного клінічного перинатального центру включає в себе розпорядження голови облдержадміністрації щодо реалізації національного проекту «Нове життя» у Львівській області, медичне завдання на реконструкцію перинатального центру, проектно-кошторисну документацію, концепцію розвитку перинатальної допомоги в області, план підвищення кваліфікації медичного персоналу та інші.

Відповідно до визначеного Адміністрацією Президента України терміну 1 квітня 2013 року, головний лікар Львівського обласного клінічного центру Лариса Янів передасть до Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України пакет документів, необхідних для розгляду на Експертній комісії з реалізації Національного проекту «Нове життя» з метою відкриття фінансування з державного бюджету.

Зазначимо, станом на сьогодні  проведено весь необхідний обсяг організаційних заходів з підготовки до реалізації в області Національного проекту «Нове життя». Ключовим завданням цього проекту є створення в усіх регіонах держави 27 високотехнологічних перинатальних центрів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*