Віктор Шемчук закликав голів райдержадміністрацій області бути абсолютно відкритими до спілкування

4  березня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з головами районних державних адміністрацій Львівської області, під час якої наголосив на абсолютній відкритості для спілкування з громадою та ЗМІ.

«Нам слід вибудувати новий формат співпраці із обласною радою, районними радами, міськими радами Львівщини, шукати порозуміння, щоб усі питання, які виникають в області, були вирішені ефективно, швидко і якісно. У нас також повинен бути сформований новий формат взаємин із засобами масової інформації, для того, щоб люди розуміли, що ми робимо, як і, який з цього результат. Ми повинні бути абсолютно відкритими до спілкування», – зазначив керівник області.

Також Віктор Шемчук закликав голів райдержадміністрацій звернути особливу увагу на розвиток економіки регіону: «Якщо буде стабільна економіка, то й політика буде стабільною. Тому ми повинні ефективно працювати на благо Львівщини та цілої України».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*