Віктор Шемчук взяв участь у відзначенні Дня визволення України від фашистських загарбників

holm slavyСьогодні, 28 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук спільно з першим заступником голови ОДА Богданом Матоличем, заступником голови – керівником апарату ОДА Вадимом Гуралем та заступником голови ОДА Іриною Романів взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників.

Зокрема, за участю керівництва області відбулось покладання квітів на території Меморіального комплексу «Пагорб Слави» та проходження роти почесної варти Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також салютування салютної команди.

«День визволення України від фашистських загарбників, День пам’яті жертв нацистських репресій – це завжди було і буде в Україні великим святом. Звичайно, що у цей день по всій Україні відбувається покладання квітів та інші урочистості, направлені на вшанування пам’яті загиблих, вшанування тих, хто поклав свою голову за Україну, рятуючи світ від фашистської навали.  – сказав голова Львівської ОДА.  – Львів не є унікальним. Ми також відзначаємо це свято як День пам’яті. Ми поклали квіти до пам’ятника Невідомому Солдату і звичайно в цей день будемо говорити про одне – як нам всім, всьому суспільству створити належні соціальні умови для тих небагатьох ветеранів, які залишилися сьогодні живі. Це завдання, яке перед нами ставить Президент України, і це наш обов’язок перед тими, хто героїчно вистояв у нелегкі часи історії нашої України», – наголосив Віктор Шемчук.

Додатково зазначимо, День визволення України від фашистських загарбників відзначають щорічно 28 жовтня відповідно до Указу Президента від 20.10.2009 року № 836/2009.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*