Віктор Шемчук взяв участь у представленні першого кримськотатарського повнометражного художнього фільму «Хайтарма»

2229 жовтня у кінотеатрі «Кінопалац» відбувся великий показ першого кримськотатарського повнометражного художнього фільму «Хайтарма» за участю творчої команди фільму, зокрема, виконавця головної ролі та режисера Ахтема Сеїтаблаєва. Також участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

Фільм створений на основі реальних подій і розповідає про сталінську депортацію кримських татар, вчинену у травні 1944 року. Ця трагічна сторінка в історії кримськотатарського народу показана через погляд прославленого льотчика, національного героя кримських татар Амет-Хана Султана. Сценарій до фільму написав український драматург Микола Рибалка.

Зазначимо, захід відбувся в рамках Тижня кримськотатарської культури у Львові. У прокаті фільм буде до 30 жовтня. Також 29 жовтня в МО «Дзиґа» відбулась дискусія про роль кримських татар в сучасній Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*