Віктор Шемчук відвідав концерт Мирослава Скорика

skorykГолова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 22 жовтня відвідав урочистий концерт у Львівській обласній філармонії з нагоди святкування 75-річчя  видатного українського композитора Мирослава Скорика.

Під час концерту «Прогулянка» звучали твори із вкрапленнями джазу (цей естетичний вектор є одним із провідних у творчості Мирослава Скорика). Зокрема глядачі слухали цикл «П’ять джазових п’єс» для фортепіано і струнного оркестру, цикл «Три екстравагантні танці» для двох фортепіано з оркестром, а також інші твори.

Особливістю цього концерту стало те,  що маестро не лише диригував оркестром, але й сам виконав на фортепіано частину композицій.

Окрім того, в концерті взяли участь піаністи Йожеф Єрмінь, Оксана Рапіта і Мирослав Драган. Акомпанували солістам струнний склад Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів».

Зазначимо, захід відбувся в рамках «Тижня музики Мирослава Скорика», що триває з 20 до 27 жовтня у Львівській обласній філармонії за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Завершаться святкування ювілею композитора оперою «Мойсей» 27 жовтня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*