Віктор Шемчук відкрив підсумкову виставку IХ Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові

sklo14 жовтня у Львові завершується IХ Міжнародний симпозіум гутного скла, участь у якому беруть художники з 16 країн. Підсумком цього заходу стала виставка в Національному музеї ім. Андрея Шептицького, яку сьогодні урочисто відкрив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.

Зазначимо, що на виставці виставлені всі роботи, зроблені художниками-склярами у Львові. В подальшому вони залишаться в колекції Музею скла.

У вітальному слові Віктор Шемчук відмітив, що виставка стала справжнім підсумком творчих звершень Міжнародного симпозіуму. «Приємно, що цей захід продовжує традицію гутників і з кожним роком набуває все більших масштабів. Адже цьогорічний симпозіум зібрав і об’єднав довкола себе знаних митців-гутників з різних країн світу, зокрема з Бельгії, Китаю, Латвії, Мексики, Словаччини, США, Росії, Білорусії, Польщі, Чехії, Японії та України», – зазначив він.

За словами очільника Львівщини, особливістю цьогорічного симпозіуму є його навчальна мета, адже багато студентів перейняли досвід відомих майстрів гутної справи.

«Переконаний, що цей вид мистецтва розвиватиметься разом з новими його представниками, творчий почерк яких буде визначений експериментаторством та багатогранністю», – додав В.Шемчук та побажав усім художникам невичерпного натхнення та нових ідей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*