Віктор Шемчук та Богдан Піх обговорили перспективи роботи ДТГО «Львівська залізниця»

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 14 березня провів зустріч з начальником державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська  залізниця» Богданом Піхом.

Під час зустрічі обговорено поточний  стан справ залізничної галузі, а також подальші перспективи роботи. Зокрема,  Богдан Піх повідомив, що станом на сьогодні будуються   нові залізничні шляхи, і навіть впроваджуються масштабні проекти. Як приклад – плани  реконструкції існуючого Бескидського тунелю та побудови нового тунелю, що позитивно вплине на загальну пропускну здатність міжнародного транспортного коридору Італія-Словенія-Угорщина-Словакія-Україна.

Також Богдан Піх додав, що в майбутньому запланований спільний  українсько-польський проект будівництва вузькоколійної залізної дороги  Львів-Варшава.

Голова Львівської ОДА висловив сподівання, що всі  масштабні напрацювання Львівської залізниці будуть втілені в життя в скорому часі, а  залізничний транспорт і надалі залишатиметься одним з популярних засобів  пересування пасажирів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*