Віктор Шемчук провів засідання Комісії державних нагород при облдержадміністрації

23 квітня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів засідання Комісії державних нагород при облдержадміністрації.

Члени Комісії розглянули та погодили  звернення Міністерств та інших органів державної влади щодо присвоєння почесних звань та державних нагород (близько 30 осіб).

Під час обговорення списку кандидатів, Віктор Шемчук  вніс пропозицію  з наступного засідання  запрошувати керівників  установ та організацій, хто подає клопотання  до нагородження, для особистого представлення  кандидата: «Члени комісії при розгляді повинні знати з першоджерела, які заслуги у цієї людини і чи дійсно варта вона нагороди», – зазначив В. Шемчук.

Також під час засідання  одноголосно прийнято рішення скласти попередній список кандидатів, хто б міг претендувати на довічну стипендію та обговорити це питання ближчим часом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*