Віктор Шемчук прочитав відкриту лекцію для студентів-політологів ЛНУ ім. І.Франка

img_8686_3ea52

22 травня   голова Львівської ОДА Віктор Шемчук прочитав відкриту лекцію для студентів-політологів Львівського НУ ім. І. Франка на тему: «Місце області в системі між інституційних відносин».

Віктор Шемчук розпочав лекцію з представлення. Він розповів студентам про себе, своє особисте життя та трудову діяльність.

Очільник Львівщини також  окреслив своє бачення розвитку Львіської  області:  «Львівщина – це регіон, який досить активно розвивається; це культурна, музейна і мистецька столиця України. Область може претендувати на одне із ведучих місць по рівню розвитку високотехнологічних виробництв» – зазначив Голова Львівської облдержадміністрації та додав: «Наша Європейська перспектива і перспектива Європейської інтеграції у Львові значно сильніша ніж на сході і можливості цієї інтеграції тут є значно більші»

За словами Віктора Шемчука,  основним завданням є налагодження взаємної роботи Львівської облдержадміністрації та  Львівської обласної ради: «Взаємини, які будуються між представницьким органом і органом виконавчої влади дають хороші плоди» – запевнив очільник області.

У  студентів була можливість особисто задати питання голові Львівської облдержадміністрації. Найбільше їх цікавив розподіл субвенцій в Україні, формування органів місцевого самоврядування та ставлення губернатора до федералізації країни.
«На сьогоднішній день фактично  країна розділена на дві частини. Цей поділ є на ментальному рівні, на рівні матеріального забезпечення тих чи інших регіонів, він є в дечому історично. Юридично  існує одна Конституція, в якій зазначено, що Україна є унітарна країна. Але при тому, що ми різні, ми маємо можливість, розум, політичну волю, історичні передумови для того, щоб жити в одній державі. Можливо, наступить момент, коли ми говоритимемо про те, що Україна є одна держава з народом, який має різну ментальнісь» – сказав  В.Шемчук.

«Наша система влади і система управління є наслідком Радянської управлінської системи. Нам слід створити асоціацію сільськогосподарських виробників, реформувати систему власності та перейти до реальної правоохоронної системи» – додав він.

«Я б хотів залишитись якмога довше на цьому посту, тому що мені це цікаво. Я буду наводити порядок в області, але тиснути на органи влади я не буду»  – запевнив голова Львівської ОДА.

На завершення лекції Віктор Шемчук побажав ректору, викладацькому складу та студентам успіхів та зазначив, що готовий підписати угоду між Національним університетом імені Івана Франка та Львівською облдержадміністрацією про співпрацю.

Фото: Олег Вівчарик, Прес-центр Львівського національного університету ім. Івана Франка


 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*