Віктор Шемчук обговорив з вітчизняними та іноземними інвесторами шляхи покращення інвестиційного клімату у Львівській області

DSC_057019 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук взяв участь у засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при обласній державній адміністрації.

Темою обговорення учасників сьогоднішнього  засідання стало покращення інвестиційного клімату Львівської області.

У вітальному слові голова Львівської облдержадміністрації висловив подяку усім інвесторам за успішне ведення бізнесу в нелегких умовах, а також вчасну  сплату усіх податків. Він запевнив, що не лише готовий до співпраці, але просить бізнес, щоб він правильно скеровував владу області для подальшої плідної співпраці: «Впевнений, сьогоднішня зустріч буде корисною для розуміння того, з якими труднощами ви зіштовхуєтесь і які рішення потрібно прийняти владі для поліпшення інвестиційного середовища»,  – відзначив В. Шемчук.

Керівник області додав, що станом на початок 2013 року обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених у Львівську область, становив 1634,8 млн дол. США, і за цим показником Львівщина є на 6 місці серед областей України.

«Упродовж 2012 року у підприємства та організації Львівщини залучено 314,3 млн дол. США прямих іноземних інвестицій, що у 2,1 рази більше, ніж попереднього року (у 2011 році надходження іноземного капіталу зросли на 21,6%)».

За словами голови Львівської ОДА, з обсягу прямих іноземних інвестицій, які надійшли у 2012 році, найбільше спрямовано у промислові підприємства області – 263,1 млн дол. (83, 7% від  від загально обласного обсягу надходження).

Зокрема, у виробництво та розподілення електроенергії, газу та води залучено 242,5 млн дол., виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 8,7 млн дол., машинобудування – 6,8 млн дол.

Також значні обсяги інвестицій надійшли у підприємства, що займаються наданням комунальних та індивідуальних послуг, діяльністю у сфері культури та спорту – 13, 9 млн дол. (4,4%), а також торгівельні організації – 21,2 млн грн (6,7%).

Віктор Шемчук також повідомив, що облдержадміністрація запроваджує на Львівщині пілотний проект зі створення регіонального веб-порталу реєстраційних та адміністративних послуг, з розробкою відповідної частини на платформі Єдиного державного порталу адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Це спростить процес ведення будь-якого бізнесу, щоб знеособити контакт підприємців з чиновниками через повноцінне використання інноваційних online-технологій», – наголосив В. Шемчук.

Під час засідання було презентовано Інвестиційний веб-портал Львівської області, також обговорено питання стану залучення інвестицій в економіку Львівщини та стимулюючі норми законодавства в сфері інвестиційної політики.

Також в рамках сьогоднішнього засідання  підписано тристоронній договір про організацію відносин у сфері інформаційних послуг та обслуговування Інвестиційного веб-порталу Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*