Віктор Шемчук обговорив співпрацю у туристичній галузі з послом Туреччини в Україні Мехметом Самсаром

Сьогодні, 5 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні Мехметом Самсаром.

Під час зустрічі сторони обговорили питання туристичного співробітництва між Львівщиною та Туреччиною, сприяння розвитку турецького бізнесу та залучення інвестицій в економіку області. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол розповів про намір започаткувати  співпрацю між Львівською областю та окремим регіоном Туреччини. «Ми впевнені у великому потенціалі Західної України і також у тому, що в Туреччині є регіони, які подібні до Львівської області. Для прикладу, регіон Бурса дуже схожий на Львівщину, адже там добре розвинутий туризм».

Мехмет Самсар також поінформував, що у Львові планується відкриття Почесного Консульства Туреччини та висловив сподівання щодо підтримки у цьому питанні.

Голова Львівської ОДА наголосив: «Ми обов’язково сприятимемо у питанні угоди про співпрацю між Львівщиною і одним із регіонів Туреччини, а також допоможемо із відкриттям Почесного Консульства у Львові. Адже кількість турецьких туристів до України щороку постійно збільшується і це також позитивний сигнал».

Окрім цього, Мехмет Самсар також поінформував, що після відміни візового режиму кількість туристів з України до Туреччини збільшилась на 10%. «Ми вважаємо, що той факт, що авіакомпанія «Турецькі авіалінії» вже активно працює на Львівщині є дуже великим плюсом. Сподіваємось, що використовуючи ці можливості, ми можемо активно збільшити кількість туристів до Львівської області», – додав посол.

Віктор Шемчук також зазначив: «Ми готові надавати максимум сприяння у цьому питанні, оскільки один із найсучасніших аеропортів, який побудований у Львові, має значні можливості із обслуговування пасажирських та вантажних перевезень. Ми переконані, що багато турецьких підприємців використовуватимуть це для створення свого бізнесу».

Голова Львівської ОДА запросив представників турецького бізнесу до участі в Міжнародному економічному форумі, який щороку проходить у Львові, а також Туристичному бізнес-форумі, що відбудеться восени.

На завершення зустрічі очільник Львівщини висловив сподівання, що у найближчому майбутньому вдасться досягти того, що кількість туристів з України та Туреччини зрівняється. Натомість Надзвичайний і Повноважний Посол зазначив, що це точно не останній візит і висловив впевненість в подальшій активній співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*