Віктор Шемчук обговорив із Президентом Данської Бізнес Асоціації в Україні Ларсом Вестб’єргом реалізацію проектів зі встановлення альтернативних джерел енергії

24  квітня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів  зустріч із Президентом Данської Бізнес Асоціації в Україні Ларсом  Вестб’єргом.

Під час зустрічі обговорено  питання щодо реалізації проекту із створення у м. Львові міжнародної школи бізнесу за підтримки обласної державної адміністрації.

Віктор Шемчук  висловив готовність підтримувати даний проект  шляхом залучення проектів-партнерів, наприклад на основі вже існуючих шкіл, шляхом їх модернізації та адаптації до умов європейського навчання та викладання.

Також сторони обговорили питання щодо реалізації проектів зі встановлення альтернативних джерел енергії, зокрема сонячних батарей, з метою розвантаження електромереж області.

Даний проект підпадає під критерії і вимоги  «Зеленого тарифу». Попередньо йшлося про розміщення на території області, зокрема на межах міста Львова, сонячних батарей.

Довідка:

Данська Бізнес Асоціація (ДБА) є неприбутковою організацією, створеною у 2011 році у Львові з метою підтримки данських інвестицій в Україну та створення сприятливих умов для діяльності членів асоціації. Членами Данської Бізнес Асоціації є компанії з данськими інвестиціями, що знаходяться на території Західної України і разом формують міцну основу для бізнесу. Данська Бізнес Асоціація тісно співпрацює із посольством Королівства Данія, а також іншими асоціаціями в Україні та Данії на користь членам ДБА та новим інвесторам.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*