Віктор Шемчук: «Державна служба надзвичайних ситуацій у Львівській області має стати координатором для західних областей у випадку надзвичайної ситуації»1354688234_snigdoschСьогодні, 14 жовтня, під час апаратної наради, що відбулась під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука, заслухали інформацію про роботу департаменту з питань цивільного захисту ОДА.

Зокрема обговорили стан готовності підрозділу до зими. Як повідомив директор департаменту Олексій Титаренко, завершуються тендерні процедури на закупівлю снігоходів й невдовзі машини будуть доставлені до Львова. Окрім того, Львівщина уже забезпечена паливом  на 97%.

Віктор Шемчук доручив поповнити резерв паливно-мастильних матеріалів для ліквідації наслідків ймовірних негод, а також заготувати достатню кількість соляної суміші, а це майже 9 тис. тон.

Також під час наради зазначалось, що у випадку надзвичайної ситуації в регіоні чи навіть в країні, усі дотичні структури повинні діяти разом. Для цього створено штаб із надзвичайників західних областей України для реагування та ліквідації надзвичайних ситуацій.

«Координатором цього штабу має стати Державна служба надзвичайних ситуацій у Львівській області», – наголосив В. Шемчук.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*