Військовим пенсіонерам на час служби у ЗСУ виплату пенсій не припинятимуть

Військовослужбовцям-пенсіонерам, у випадку їх призову на військову службу під час часткової чи загальної мобілізації на особливий період до Збройних Сил України чи інших військових формувань та підрозділів цивільного захисту, виплату пенсій на цей період не припинятимуть. Це гарантовано внесеними змінами до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області.

“Після звільнення зі служби військовослужбовцям-пенсіонерам нараховуватимуть пенсії з урахуванням додаткової вислуги років від часу повторного прийняття їх на службу до дня демобілізації або звільнення, – зазначила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Руслана Іванкова. – Якщо новий розмір пенсії цих осіб буде нижчим за той, що вони отримували до повторного прийняття їх на службу, то виплата здійснюватиметься у розмірі, який вони отримували до призову або прийняття на службу”.

За словами Руслани Іванкової, також відповідно до Закону у період з 1 січня до 31 грудня 2016 року особам, які працюють на посадах за умов, передбачених законами України “Про державну службу”, “Про прокуратуру”, “Про судоустрій і статус суддів”, призначені пенсії не виплачуватимуться. Їх поновлять лише після звільнення з роботи. Зазначимо, зміни не стосуються інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Додамо, належність до ветеранів військової служби необхідно підтвердити  відповідним посвідченням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*