Військовий збір

загруженное (3)Ставка військового збору складає 1,5 відсотка від зарплат, інших виплат і винагород, виграшів у державну та недержавну грошову лотерею…

3 cерпня 2014 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” за №1621-VII від 31.07.2014. Закон було опубліковано 2 серпня у «Голосі України».

Закон містить чимало нововведень, серед яких – запровадження нового загальнодержавного збору – військового, що діятиме до 1 січня 2015 року.
Платниками цього збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Оподатковуватимуть військовим збором доходи у формі заробітної плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Ставка збору складає 1,5 відсотка.

Аналогічно до податку на доходи фізичних осіб, утримувати й перераховувати до бюджету збір буде податковий агент,- тобто та особа, яка нараховує дохід (наприклад: працедавець), а щодо іноземний доходів – особисто громадянин, який їх отримує. Натомість, на відміну від податку на доходи фізичних осіб, який перераховується до місцевого бюджету, військовий збір необхідно буде сплатити до держбюджету. Надаємо реквізити для обліку державного бюджету за ККДБ 1101100 «Військовий збір» р/р 31117063700665, отримувач УКУ у Турківському р-ні код отримувача 36787927.Банк отримувача ГУДКСУ у Львівській області, код банку 825014.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*