Військовий прокурор Західного регіону України зустрівся з волонтерами Львівщини

Військовий прокурор регіону Олег Сенюк повідомив волонтерів про вже проведену роботу, спрямовану на виконання чинного законодавства у воєнній сфері, зокрема щодо боротьби з корупцією, заплановані та вжиті заходи щодо забезпечення призову на військову службу за мобілізацією, строкову військову службу, виконання військово-транспортного обов’язку, реабілітації мобілізованих тощо.

“Військова прокуратура постійно і системно спрямовує свої зусилля на те, аби всі військові механізми (частини, з’єднання, підрозділи) та їх посадові особи діяли в рамках та згідно закону, приділяли увагу соціальному захисту військовослужбовців – учасників АТО, а також членів їхніх сімей. А ті, хто порушує закон, негайно і невідворотно були притягнуті до відповідальності із всією суворістю правосуддя і справедливості”, – наголосив Олег Сенюк.

Під час зустрічі волонтери висловили чимало пропозицій і зауважень до роботи певних військових керівників, розповіли конкретні складні ситуації, у яких вони опиняються, виконуючи волонтерську діяльність, та потребують невідкладного вирішення. А також змогли отримати компетентні відповіді на свої питання.

У той же час, прокурор регіону зазначив, що робота із волонтерами лише починається. Військова прокуратура на підставі діючих законів розробить відповідні положення аби співпраця із волонтерами йшла у суто правовому руслі та була результативною.

Прокурор пообіцяв миттєво реагувати на всі випадки порушення закону, які викриватимуть і передаватимуть до прокуратури регіону і гарнізонних прокуратур волонтери.

За пропозицією прокурора учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували  пам’ять загиблих під час захисту держави в зоні АТО, серед яких чимало мужніх і славетних волонтерів.

Для зв’язку з волонтерами у військовій прокуратурі Західного регіону України постійно діють телефонна лінія – 032-233-31-18 та електронна пошта – zru.ok@ukr.net.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*