Військовий інженер зі Львова створив “Український вал” оборони Маріуполя

Військовий інженер полковник Неймет Василь одинадцять років тому звільнився з лав Збройних Сил України. Свого часу він воював в Афганістані та служив в інших гарячих точках. Все це дозволило офіцерові набути унікальних знань. Свій досвід він втілював у різноманітні наукові розробки. Окрім того, Василь Неймет викладав основи інженерної підготовки курсантам Львівського вищого військово-політичного училища.

З початком антитерористичної операції офіцер сам пішов до військкомату і настояв на тому, щоб його мобілізували до лав Збройних Сил України. Зараз він є натхненником втілення в життя “Українського валу” – комплексу інженерних споруд, що захищають підступи до міста Маріуполь. Незважаючи на свої майже 60 років, офіцер з самого початку особисто керував і контролював якість виконання робіт. А також розробляв і втілював в життя новації, що рятуватимуть наших бійців.

Завдяки львів’янину, полковнику Василю  Неймету наші воїни матимуть надійний захист від ворожої артилерії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*