Військових привітали із річницею створення Збройних Сил

4 грудня в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості з нагоди 26-ої річниці створення Збройних Сил України.

Святкування відбулося за участі представників влади, духівництва, офіцерів, курсантів, волонтерів, представників збройних сил США, Канади та інших країн.

Розпочалися урочистості із виконання Державного Гімну України, після чого хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО військових.

«Зараз вся країна та народ, сподівається перш за все, на українських військових, адже ваша доблесть та ваша шляхетність є сильнішою за будь-які політичні домовленості. А те, що наша 260-тисячна армія стала на захист рідної землі – це наша велика гордість, честь і звитяга», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий патріотизм, відданість українському народові, мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції, та з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України Почесними грамотами, Подяками голови Львівської ОДА та цінними подарунками нагородили 17 військових.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*