Військових дипломатів з Європи, Азії та Америки вразив оборонний потенціал Львівщини

У  п’ятницю, 29 січня, військові аташе із 28-ми країн ознайомитись із потужностями та оборонним потенціалом Львівської області. Іноземні дипломати з Європи, Америки та Азії відвідали у Львові авіаремонтний та бронетанковий заводи.

Можливості бронетанкового заводу гостям представили голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, заступник гендиректора ДП “Укроборонпром” Артур Херувімов та директор заводу Роман Тимків.

Зокрема, військовим аташе показали бойові машини “Дозор-Б” та цех, у якому вони виготовляються. “Ми демонструємо усьому світу, що Україна здатна не лише зупинити російську агресію, а й може виробляти військову техніку найкращих взірців, – зазначив Олег Синютка. – Сьогодні ми позиціонуємо Львівщину, з одного боку, як територію безпечну і захищену, а з іншого – як регіон, який має значний виробничий та науковий потенціал”.

Іноземці високо оцінили військовий оборонний потенціал. За словами аташе з питань оборони Австрії Еріха Сімбургера, військова техніка, яку продемонстрували, має усі шанси вийти на міжнародний рівень. “Ми вражені потенціалом оборонного комплексу, який вдалось побачити, – сказав він. – Рівень фахівців тут надзвичайно високий. Люди не лише працюють, але й розробляють дуже успішні нові продукти. Для нас було корисно це побачити, адже багато наших колег співпрацюють з Україною”.

Як зазначив заступник гендиректора “Укроборонпрому” Артур Херувімов, українська військова техніка сьогодні стає світовим брендом, а тризуб – знаком якості. “Доказом цього є значний інтерес іноземних партнерів до техніки та озброєння, котру виготовляють на наших підприємствах”, – додав він.

Також Олег Синютка запевнив, що львівський “Дозор” може конкурувати за якістю та ціною з будь-якими світовими взірцями. “Дозор створювався, як машина, яка здатна захистити наших бійців та протистояти агресії. Але, окрім того, кожен такий бронетранспортер – це вклад в економіку області. А кожна реалізована та відремонтована машина дає додаткові зарплати та робочі місця”, – підсумував голова ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*