Військово-патріотичний гурт “Кулі” презентував свою творчість на Луганщині

Днями з Сватівського району Луганської  області повернувся військово-патріотичний музичний гурт “Кулі”, який  презентував  для мешканців Сходу насичену музичну програму.

Артисти співали для жителів Луганщини і патріотичні, і народні пісні, зокрема «Мамо не плач», «Хлопчина з майдану», «Дівчина з майдану», «Доброго вам дня», «Слава Україні», «Лента за лентою» тощо.

“Учасники мали змогу ознайомитися із життям і побутом військових, які захищають нас від ворожих нападів. Дуже потішило і те, що присутні постійно підспівували, а на завершення концерту музичний гурт «Кулі» отримав подяку від голови Сватівської  райдержадміністрації та голови Сватівської районної ради за неперевершену творчу майстерність та популяризацію патріотичних пісень”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Нагадаємо, що попередні поїздки відбулись у липні, тоді Радехівщина вітала гостей Кремінської РДА Луганської області, де відбулось знайомство з культурою, екскурсія в музей-кімнату Ігоря Білозіра та участь у фестивалі «Куховарня RadoFest», 24 серпня  – виступи колективів Старосамбірського р-ну на урочистостях з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України у м. Сватово, круглі столи, участь у фестивалі «Картпатія», у вересні  – презентація діяльності музею – заповідника І. Виговського, виставка картин Жидачівщини для жителів Новопсковщини, особливості роботи з користувачами-дітьми з особливими потребами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*