Військові прокурори пройшли вишкіл на Яворівському полігоні

На базі Яворівського полігону у польових умовах з прокурорсько-слідчими працівниками військових прокуратур Західного регіону України провели військові навчання.

Відбулися практичні заняття з тактичної, вогневої та військово-медичної підготовки з питань надання невідкладної медичної допомоги, інших військових дисциплін. На полігоні прокурори також склали заліки зі знання статутів Збройних Сил України і законів, наказів та інших керівних документів, які впорядковують життєдіяльність військових прокуратур, частин і підрозділів ЗСУ, інших військових формувань.

Підбиваючи підсумки занять, військовий прокурор Західного регіону України підполковник юстиції Олег Сенюк наголосив, що офіцери-юристи протягом доби навчалися, мешкали і харчувалися у польових умовах, пройшли суворо регламентовані статутами випробовування полігоном, загартувались, як і належить військовим прокурорам.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*