ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

imagesУ Збройні Сили України проводиться набір на військову службу за контрактом чоловіків із задовільним станом здоров’я віком від 18 до 40 років, які є офіцерами ,сержантами та рядовими запасу чи проходили строкову військову службу в Збройних Силах України, а також громадян призивного віку, які не проходили строкову військову службу і мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста, магістра або професійно-технічну освіту (технікум, ПТУ) та середню освіту.

На даний момент є два види контракту — короткостроковий (на час особливого періоду або до виходу Указу Президента України «Про демобілізацію») та довгостроковий (терміном на 3-5 років).

Тобто, якщо у вас є бажання пов’язати своє життя зі Збройними Силами України, слід підписувати довгостроковий контракт. Якщо ж хочете бути потрібним державі лише в особливий період, тоді короткостроковий контракт — це для вас.

Для тих, у кого відсутня військова спеціальність та для осіб, які не впевнені у своїх силах, передбачені навчальні центри, де є можливість пройти перепідготовку та отримати відповідну спеціальність.

Однією з переваг військової служби за контрактом є те, що ви самостійно маєте можливість обрати не лише вид та рід військ, де бажаєте служити, а й безпосередньо військову частину.

Особи, які підписали контракт на військову службу, стають військовослужбовцями та користуються всіма їхніми правами. Зокрема, їм передбачене:

— гідне стабільне грошове забезпечення залежно від звання, займаної військової посади і місця проходження військової служби (від 7000 грн. до 10000 грн.);

— можливість забезпечення гуртожитком (у подальшому отримання службового (постійного) житла;

— можливість навчання у вищих навчальних закладах Міністерства оборони України;

— перспектива службового росту;

— значно вищий, ніж у цивільному секторі, розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

— регламентований робочий тиждень з двома вихідними днями (крім занять з бойової готовності та чергувань);

— участь у міжнародних миротворчих операціях за кордоном.

Бажаючим укласти контракт та проходити військову службу у Збройних Силах України звертатися для співбесіди і подальшого оформлення документів у Турківський  районний військовий комісаріат за адресою: м. Турка , вул С. Стрільців 9, тел. 0662204209.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*