Військова прокуратура визначила стратегічні напрями діяльності

Сьогодні, 22 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Західного регіону «Про стан запобігання та протидії злочинності у 2017 році».

В межах наради учасників ознайомили із  результатами роботи військової прокуратури Західного регіону України за минулий рік та відзначили пріоритетні напрями діяльності, які варто активізувати у 2018 році.

У ході заходу присутні відзначили взаємодію військової прокуратури та правоохоронних органів щодо вжитих заходів, спрямованих на забезпечення законності у військових формуваннях та стабілізації криміногенної ситуації в регіоні.

«Позитивна і злагоджена робота правоохоронних органів та всіх гілок влади дають підстави стверджувати, що на Львівщині вдається забезпечити стабільну ситуацію в громадському суспільному житті.  Реакція людей – це лакмусовий папірець нашої роботи. Перед нами сьогодні стоять складні завдання, але ми маємо фаховий склад усіх підрозділів. Спільна позиція дозволить досягти тих результатів, над якими ми працюємо останніми роками», – зазначив Олег Синютка.

Під час наради присутні зійшлися на думці, що пріоритетним напрямом у діяльності правоохоронних органів є боротьба з корупцією на різних рівнях.

Військовою прокуратурою регіону у співпраці з оперативними підрозділами СБУ та Нацполіції України у 2017 році розслідувано та скеровано до суду 78 кримінальних проваджень, пов’язаних з корупцією.

Окрім того, упродовж 2017 року прокуратурою регіону розслідувалось 2651 кримінальне провадження. З них скеровано до суду 754 обвинувальних актів.

За результатами наради ухвалили рішення щодо подальшої координації діяльності всіх структур, що дасть можливість в найкоротші терміни покращити результати роботи, усунути наявні недоліки та порушення закону на теренах Західного регіону України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*