Військова прокуратура напрацювала стратегічні напрями діяльності та нові підходи до організації протидії злочинності

Днями відбулася координаційна нарада т.в.о. військового прокурора Західного регіону України Євгена Білоусова з керівниками правоохоронних органів регіону за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки.

На нараді порушили питання запобігання і протидії злочинності, у тому числі в її організованих формах.

У ході заходу присутні відзначили взаємодію прокуратури та правоохоронних органів щодо вжитих заходів, спрямованих на забезпечення законності у військових формуваннях та стабілізації криміногенної ситуації в регіоні.

Учасники наради наголосили, що головним пріоритетом у діяльності правоохоронних органів є боротьба з корупцією.

У співпраці з оперативними підрозділами СБУ та Нацполіції України, затримано 29 посадовців. Сума отриманої неправомірної вигоди склала 314 тис грн, 77 тис доларів США та 1 тис євро.

Окрім того, упродовж 7 місяців 2017 року прокуратурою розслідувалось 1771 кримінальне провадження. З них досудове розслідування завершено у 736 провадженнях та скеровано до суду 438 обвинувальних актів.

За результатами наради ухвалили рішення щодо подальшої координації діяльності всіх структур, що дасть можливість в найкоротші терміни покращити результати роботи, усунути наявні недоліки та порушення закону на теренах Західного регіону України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*